Jeden z najbardziej znanych i owianych kontrowersją muzyków w Polsce, Michał Szpak wypowiedział się szczerze o zakończeniu współpracy z Telewizją Polską. Padły naprawdę mocne słowa! Co takiego wyznał?

Michał Szpak to bez cienia wątpliwości jedna z najbardziej barwnych postaci polskiego show – biznesu. Mężczyzna od samego początku pojawienia się na scenie budził zdziwienie i kontrowersję ze względu na swój oryginalny styl bycia oraz wygląd.

Niestety, wielu osobom ów wygląd przysłania prawdziwy talent, jakim obdarzony jest wokalista i skreślają go tylko przez brak akceptacji image’u. Michał Szpak jednak pomimo wielu sceptyków ma także tysiące fanów, którzy widzą w nim wspaniały wokal i prawdziwego artystę.

Szpak o współpracy z TVP - padły mocne słowa!

Wokalista przez dłuższy czas zajmował stanowisko jurora w programie “The Voice of Poland”. Kiedy jednak jego poglądy i wygląd były coraz bardziej odważne i sprzeczne z poglądami wspomnianej telewizji, nagle ogłoszono, że w kolejnych edycjach jurorem będzie ktoś inny. Szpak jednak, jak się okazuje, bardzo ucieszył się z zakończenia pracy w TVP, bo gorzko ją wspomina...

- (...) miałem już dość. Z empatią podchodziłem do uczestników, ale jeśli ktoś zakazuje mi wejść na plan, bo mam tęczowe paznokcie, albo każe mi pokazywać podeszwy butów, to o czym rozmawiamy? - wyznał dosadnie.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT