Całkiem nowe informacje o jednym z popularnych uczestników kultowych programów rozrywkowych. Niestety, lubianego artysty nie ma już pośród nas... Roman Gładyś zostanie zapamiętany na długo - dał się poznać jako charyzmatyczny i pozytywny emeryt.

Jak powszechnie wiadomo, w Polsce wszelkie programy rozrywkowe o tematyce talent – show są niezwykle chętnie oglądane i lubiane. Ponadto, społeczeństwo także z wielką chęcią bierze w nich udział przedstawiając światu swoje umiejętności.

Wielu uczestników zostaje szczególnie zapamiętanych przez publiczność - z różnych powodów: czasem jest to ogromny talent, innym razem wielka charyzma czy oryginalny wygląd. Niektórzy jednak stają się popularni przez sam fakt przychodzenia do owych programów! Jedną z takich osób był Roman Gładyś.

Artysty nie ma już pośród nas

Roman Gładyś, mimo iż w “Mam Talent” nie przeszedł dalej, nie załamał się i zawitał do programu jeszcze kilka razy, a także występował na wielu innych castingach - mężczyzna śpiewał i grał na różnych instrumentach.

Ten optymistycznie nastawiony emeryta niestety odszedł 30 stycznia 2022 w wieku 79 lat. Jak donoszą media, pogrzeb artysty – amatora odbędzie się w parafii Świętej Trójcy w Skarżysku Kościelnym 3 lutego o godzinie 12.00.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT