Najnowsze informacje dotyczące jednego z najpopularniejszych sportowców w Polsce, Piotra Żyły mogą zdziwić wiele osób. Czy to koniec związku skoczka i Marceliny Ziętek? Wszystko na to wskazuje, fani nie mają najmniejszych wątpliwości... Co takiego się stało?

Piotr Żyła to niekwestionowana gwiazda sportu. Polacy z utęsknieniem wyczekują każdego roku zimy, gdyż w sporcie oznacza to tylko jedno - rozpoczęcie sezonu skoków narciarskich. Nasza reprezentacja od wielu lat poprzez wybitne osiągnięcia dostarcza Polakom wielu emocji, zatem nic dziwnego, że wyczekujemy kolejnych konkursów.

Kiedy małżeństwo Piotra Żyły się rozpadło, było to do przewidzenia, że sportowiec znajdzie pocieszenie u boku innej kobiety – tak też się stało, a jego wybranką została aktorka z serialu “19+”, Marcelina Ziętek.

Związek z dala od blasku fleszy

Para od samego początku swój związek starała się utrzymać w tajemnicy. Dopiero po kilku miesiącach zamieścili w sieci pierwsze wspólne zdjęcie. Teraz – jak donosi informator, para się rozstała, lecz ze względu na wspólnego psa nadal się widują. Być może to tylko chwilowy kryzys?

- (...) teraz też nie chcą obnosić się z zerwaniem, by uniknąć medialnego rozgłosu. Poza tym wciąż mają ze sobą kontakt. Piotrek jest teraz na kwarantannie, ale wcześniej Marcelina odwiedzała go regularnie, by widywał się z ich psem Benem - mówi informator.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT