Jedno z najnowszych fotografii, które zostało opublikowanych w mediach społecznościowych Anny Nowak – Ibisz zrobiło w sieci prawdziwy szał. Kobieta po długim milczeniu wyjawia całą prawdę. Dosadnie odpowiedziała na falę nieprzychylnych komentarzy – o co tu chodzi?

Anna Nowak – Ibisz to postać znana niemalże wszystkim. Kobieta prowadzi własne programy w telewizji, lecz największą rozpoznawalność i uznanie zapewniło jej jednak małżeństwo z popularnym prezenterem telewizyjnym, Krzysztofem Ibiszem.

Mimo iż para od lat nie jest razem, to jednak grono fanów pozostało z kobietą i skrupulatnie śledzi jej poczynania w sieci. Anna Nowak – Ibisz nie pozostaje wobec tego obojętna i również jest bardzo aktywna w mediach. Ostatnio dodane fotki wywołały jednak sporo emocji...

Jest odpowiedź na hejt!

Anna Nowak – Ibisz właśnie przebywa na Zanzibarze. Na jednej z ostatnich fotek widnieje wraz z rozgwiazdami, lecz praktyka robienia sobie z nimi zdjęć według fanów może doprowadzić do śmierci istot.

Była żona prezentera wyjaśniła, że podobnie jak inni turyści nie miała takiej wiedzy – zamiast szerzenia hejtu zaproponowała, aby każdy posiadający na ten temat wiedzę lepiej się nią podzielił dla innych turystów.

- Jeśli chcemy zrobić coś dobrego, to zróbmy to razem i mądrze. Bardzo proszę, zostawiam tutaj przestrzeń. Jeśli mój błąd posłuży do tego, żeby inni turyści wiedzieli więcej i nie chcieli oglądać rozgwiazd wyciąganych z wody, będzie to z najlepszą korzyścią dla wszystkich. - zaproponowała.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT