Najnowsze, skrywane latami informacje dotyczące jednego z najpopularniejszych aktorów w Polsce, Rafała Cieszyńskiego właśnie wyszły na jaw. Nie każdy wie, że z Alżbietą Lenską pobrali się w Las Vegas! Nieprawdopodobna historia!

Rafał Cieszyński należy do grona najbardziej znanych i lubianych aktorów w Polsce. Mężczyzna na szklanym ekranie zadebiutował w roku 1997, po czym kolejne propozycje aktorskie zaczęły wręcz spadać z nieba. Jego kariera rozwijała się w dynamicznym tempie, co sprawiło, że już od początku miał sporo fanów.

Aktor swoją obecną żonę poznał w roku 2005 na planie serialu “Anioł Stróż”. Mimo iż oboje wiedzieli, że ciągnie ich do siebie, to nie dawali wygrać uczuciom. Dopiero po dłuższym czasie starań ze strony Cieszyńskiego Alżbieta Lenska postanowiła dać mu szansę.

Okazało się, że są dla siebie przeznaczeni! Co więcej, Lenska przypomniała sobie wróżbę, jaką otrzymała przed laty - głosiła ona, że jej wybrankiem będzie przystojny brunet z tej samej branży! Cieszyński oświadczył się partnerce w dniu jej 25 urodzin.

Ślub jak z filmu

W roku 2007 wybrali się do Las Vegas na pewne wydarzenie muzyczne. Zwiedzając miasto wybrali się do kultowego jubilera – Tiffany'ego, a jak zobaczyli obrączki w korzystnej cenie... skorzystali! Potem całkiem spontanicznie wybrali się do miejsca, w którym śluby biorą największe gwiazdy - White Wedding Chapel i zrobili to! Pobrali się w Las Vegas, choć brzmi to jak fragment filmu.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT