Najnowszy, opublikowany w mediach społecznościowych Krzysztofa Skiby wpis wzbudził spore zainteresowanie ze strony Internautów. Mężczyzna wypowiedział się o ostatnim pożegnaniu bez obecności księdza. “Wszystkie te kościelne cyrki nie są do pożegnania potrzebne” - padły mocne słowa. Co na to fani?

Krzysztof Skiba to jeden z popularniejszych muzyków w kraju. Mężczyzna zasłynął dzięki temu, że jest członkiem kultowego zespołu “Big Cyc”, który stworzył wiele hitów lubianych po dziś dzień.

Mimo że lata świetności mężczyzny dawno minęły, w dalszym ciągu jest niezwykle popularny i lubiany w świecie show – biznesu. Krzysztof Skiba pozostaje aktywny w mediach społecznościowych i raz po raz zamieszcza różne wpisy, na które z wielką chęcią odpowiadają jego fani.

Ostatnie z opublikowanych materiałów mogą jednak nieco zdziwić - wywołały zawziętą dyskusję fanów. O co chodzi?

Krzysztof Skiba szczerze o pogrzebie bez duchownego

Gwiazdor podzielił się z fanami swoimi przemyśleniami, które naszły go po ostatnich wydarzeniach w życiu prywatnym. Mężczyzna wyznał, że był na pogrzebie znajomego, lecz był to zupełnie inny pogrzeb, odbiegający od tradycyjnych, bowiem nie było na nim duchownego.

- Brak tych strasznych pieśni żałobnych. Brak tego kościelnego jęczenia i rytualnych, fałszywych gestów (...). Pogrzeb nie musi być męką dla bliskich. Dobrze, gdy choć przez krótką chwilę wspominamy tego, który już nie bawi się z nami w życie. Odkryłem, że wszystkie te kościelne cyrki nie są mi do pożegnania potrzebne. - brzmi fragment wypowiedzi.