Najnowsze informacje prosto z rodziny królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że w rodzinie Księcia Williama pojawiły się pierwsze problemy wychowawcze. Następca tronu musi wprowadzić pewne ograniczenia wobec najstarszego syna – o czym mowa?

Nie od dziś wiadomo, że brytyjska rodzina królewska znajduje się w kręgu ogromnego zainteresowania ze strony mediów oraz społeczności na całym świecie od wielu lat.

Wszystko to za sprawą licznych kontrowersji i skandali, które raz po raz wypływają do mediów i dowiaduje się o nich świat. Wiele spraw było skrzętnie ukrywanych latami, dlatego nagłe rozwiązanie różnych zagadek budzi spore zainteresowanie.

Ponadto, dorastanie dzieci w rodzinie królewskiej także uchodzi za niezwykle ważny i ciekawy do śledzenia proces. Brytyjczycy zastanawiają się, jakie cechy zostaną odziedziczone po starszych członkach rodziny, a także jakie zainteresowania czy własne upodobania będą preferowane przez owe dzieci.

Pierwsze problemy wychowawcze!

Okazuje się, że właśnie pojawiły się pierwsze problemy wychowawcze. Książę William ostatnio wyznał, że jego najstarszy syn, George zbyt mocno polubił gry komputerowe i przed ekranem spędza zdecydowanie za dużo czasu.

- Aktualnie próbuję regulować jego granie. Stale monitoruję czas używania przez niego ekranu. Muszę na to uważać. - wyznał.