To już dziś! Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystartował. To już trzydziesty raz, kiedy można pomóc dzieciom. Gwiazdy oddały na licytacje niezwykle wartościowe przedmioty – o czym mowa, a także kto znajduje się wśród tego grona?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od zawsze wzbudza ogromne emocje - zarówno pozytywne, jak i negatywne, gdyż nie od dziś wiadomo, że tego typu inicjatywy również spotykają się z negacją i falą krytyki.

Zdecydowana większość Polaków jednak popiera pomysł Jerzego Owsiaka, który realizowany jest już od 30 lat. Dzięki działalności dziennikarza niezbędny do leczenia sprzęt otrzymało już wiele szpitali w Polsce, a swoje zdrowie czy życie zawdzięczają mu tysiące osób.

Kolejny finał już dziś - gwiazdy przekazały na licytacje cenne przedmioty

Wśród celebrytów, którzy dołączyli do WOŚP-u znalazł się między innymi Robert Lewandowski, który na aukcję przekazał swoje kultowe korki – aktualnie zostały wycenione na 30 tysięcy złotych!

Dawid Kwiatkowski zaproponował zaś wspólny wykon jednej piosenki na wybranym koncercie – aktualnie cena wynosi aż 40 tysięcy złotych.

Okazuje się, że w polskiej akcji biorą udział nie tylko Polacy! David Hasselhoff ze “Słonecznego Patrolu” przekazał na aukcję swoją słynną bojkę ratunkową.