Wiele lat temu te śluby gwiazd wywoływały sporo emocji - były to bowiem wielkie, medialne wydarzenia, o których dziś już nikt nie pamięta. Poniżej przedstawiamy zestawienie pierwszych żon i mężów polskich celebrytów. Niektóre związki mogą zdziwić!

Jak powszechnie wiadomo, nigdzie indziej nie dochodzi do tylu ślubów i rozwodów jak w świecie show – biznesu. Nic w tym dziwnego, ponieważ osoby medialne mają kilkukrotnie więcej znajomości niż przeciętny człowiek, zatem szanse na poznanie wielu wartościowych osób mocno wzrastają. Ponadto, wiele osób za wszelką cenę chciałoby być kimś więcej dla swojego ukochanego idola, zatem próbują dostać się do jego życia.

W Polsce również w świecie show – biznesu było wiele takich par, którymi żyły media. Organizowali huczne imprezy weselne, lecz po jakimś czasie czar prysnął, a o związku wszyscy zapomnieli. Kto należy do tej grupy?

Pierwsze żony i mężowie polskich celebrytów

Pierwszym mężem Agnieszki Szulim był Adam Badziak – osoba niemedialna. W przypadku Kingi Rusin pierwszym mężem został dziennikarz Tomasz Lis. Co zabawne, po rozstaniu pary mężczyzna poślubił kobietę, która na jego poprzednim ślubie była... świadkową!

Nie każdy wie, ale pierwszą żoną Radosława Majdana nie była Doda, a Sylwia Majdan, o której niewiele wiadomo.