Najnowsza opublikowana w mediach społecznościowych Kuby Wojewódzkiego fotografia zrobiła w sieci prawdziwy szał. Czy jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce ma dzieci? Ta fotka mówi sama za siebie, a w komentarzach rozpętała się prawdziwa burza! O co chodzi?

Kuba Wojewódzki jest postacią znaną niemalże każdemu. Mężczyzna zadebiutował już wiele lat temu, kiedy otrzymał rolę jurora w kultowym wówczas programie “Idol”. Jego otwartość, bezpośredniość i krytyczny język w momencie przyniosły mu sławę - dzięki temu otrzymał także propozycję prowadzenia własnego programu, który po dziś dzień cieszy się niegasnącą popularnością.

Cięty język dziennikarza oraz specyficzny styl bycia sprawił, że ma on zarówno wielu fanów, jak i przeciwników. Mężczyzna słynie z tego, że nie preferuje stałych związków - a w jego kręgu zainteresowań pojawiają się zazwyczaj sporo młodsze i niezwykle atrakcyjne kobiety.

Czy Kuba Wojewódzki ma dzieci?!

Szczególnym zainteresowaniem cieszy się ostatnio zamieszczona fotka na Instagramie dziennikarza. Wojewódzki pojawił się na niej wraz z piękną, młodą kobietą - nie byłoby to nic dziwnego, lecz podpis wzbudził w fanach ciekawość.

- Z córką w piątki jadamy na mieście. I jadamy wege – wyznał.

Choć jest to tylko prowokacja, wiele osób uwierzyło, że skrywana kobieta to faktycznie córka dziennikarza.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT