Niezwykle poruszająca i smutna historia psa, który niestety spędził w schronisku prawie całe swoje życie. W końcu, po tylu latach oczekiwań został przygarnięty przez pewną rodzinę, a jego reakcja wywołuje łzy... To wręcz nie do wiary, że tyle czasu spędził w niewoli.

Jak powszechnie wiadomo, schroniska zwierząt są wręcz przepełnione czworonogami, którzy z niecierpliwością czekają, aż jakaś rodzina ich przygarnie, a także otoczy miłością i należytą opieką.

Niestety, psy często muszą czekać latami, aż zostaną zauważone. Co więcej, wiele osób nie zdaje sobie sprawy z ogromnej odpowiedzialności, jaka wiąże się z posiadaniem czworonoga, po czym oddają je łamiąc pupilom serca.

Wtedy zatacza się błędne koło - ludzie o dobrych sercach przyjmują psiaki do siebie, lecz na ich miejsce przychodzą kolejne, porzucone przez złych właścicieli...

Ta historia porusza łzy...

Niezwykle przykrą historię ma za sobą Rocky, 17 – letni psiak, który do schroniska trafił będąc jeszcze szczeniakiem. Niestety, przez ten cały czas, aż do starości nikt nie zainteresował się uroczym zwierzakiem. Z tego względu wszystkie lata młodości i sprawności umknęły mu, gdyż spędził je w zamknięciu.

Sytuację odmieniła tylko jedna rodzina, która postanowiła zaopiekować się nim i rozpieszczać do granic możliwości, aby odszedł szczęśliwy - wiedzieli bowiem, że zapewne niestety nie pomieszka u nich zbyt długo ze względu na wiek.

Rocky / m.podaj.toJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT