Najnowsze fotografie, które publikowane są w mediach społecznościowych jednej z najbardziej popularnych i uznanych gwiazd na świecie, Celine Dion mogą zaskoczyć wiele osób. Synowie artystki zmienili się wręcz nie do poznania. Potomkowie wkraczają w wiek nastoletni – jak teraz wyglądają? Fani są zachwyceni!

Celine Dion to bez wątpienia jedna z najwybitniejszych i najbardziej uznanych wokalistek na świecie. Jej niesamowita barwa głosu i umiejętności wokalne zostały pokochane przez niemalże wszystkich - zarówno młodszych, jak i należących do starszego pokolenia słuchaczy. Kobieta wykonała wiele popularnych i kultowych utworów, jak znany wszystkim hit w filmie “Titanic” o nazwie “My heart will go on”.

Jej synowie wkraczają w wiek nastoletni!

Prywatnie kobieta związana była z Rene Angelil, kanadyjskim wokalistą, który początkowo był tylko menadżerem gwiazdy. Wraz z upływem czasu i nawiązywania bliższej znajomości okazało się, że są dla siebie stworzeni. Mężczyzna po długiej walce z chorobą zmarł w roku 2016. Doczekali się trójki synów: 21 – letniego Rene-Charles'a oraz bliźniaków: Nelsona i Eddy’ego, którzy teraz mają po 12 lat.

Publikowane ostatnio fotografie pokazują, jak bardzo młodsi z synów się zmienili. Widać, że nie są już dziećmi, a nastolatkami!JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT