Niegdyś brylowali na czerwonych dywanach jako najbardziej popularna para zakochanych, wzięli głośny medialny ślub, a teraz... nikt o tym nie pamięta! Co takiego robi aktualnie Kate Rozz, była żona Piotra Adamczyka?

Piotr Adamczyk to postać, która należy do grona najbardziej uznanych i lubianych aktorów w kraju. Mężczyzna na szklanym ekranie pojawił się już wiele lat temu, a jego kariera dynamicznie nabierała rozpędu i otrzymywał coraz ciekawsze propozycje aktorskie. Nic więc dziwnego, że wraz z rosnącą liczbą fanów wrastało także zainteresowanie aktorem ze strony kobiet.

Dziesięć lat temu aktor związał się z tajemniczą modelką Kate Rozz, której imię brzmi dość egzotycznie. Okazało się jednak, że to tylko pseudonim artystyczny, gdyż kobieta jest Polką, a jej prawdziwe nazwisko to Katarzyna Gwizdała.

- Mieliśmy burzliwy związek, to prawda. Ale to była też szalona miłość. Po francusku mówi się "un coup de foudre", uderzenie pioruna. Gdy taka miłość walnie w człowieka, racjonalne myślenie znika. Jest cudownie. Czujesz się jakbyś znów miał 18 lat. - tak modelka wspomina związek z aktorem.

Niestety, to małżeństwo nie przetrwało próby czasu, a słuch o Kate Rozz zaginął. Czym dziś zajmuje się modelka?

Porzuciła show – biznes i oddała się rodzinie

Okazuje się, że po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem kobieta związała się ze szwajcarskim biznesmanem, porzuciła modeling i poświęciła rodzinie.