Uwaga! Niezwykle ważne informacje dotyczące pogody właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że pogoda w weekend nie zapowiada się obiecująco. Nadciągają porywiste wiatry - każdy powinien to wiedzieć i przygotować się na wszelkie ewentualności.

Nietrudno zauważyć, że wszelkie anomalia pogodowe i odstępstwa od normy są zjawiskami coraz częstszymi na niemalże całym świecie. Niedawno w całej Polsce mieliśmy do czynienia z burzami i ogromnymi ulewami – jak na styczeń, takie warunki atmosferyczne zdecydowanie nie należą do normalnych.

Okazuje się, że już w ten weekend czeka nas kolejne załamanie pogody – tym razem nad Polską mocno zawieje. Czego należy się spodziewać?

Wichura Nadia już nad Polską!

Najnowsze zapowiedzi meteorologów nie brzmią dobrze. Okazuje się, że już w ten weekend, 29-30 stycznia nad Polskę zawita niszczycielski, atlantycki niż Nadia, który może spowodować porywiste wiatry osiągające prędkość nawet 180 km/h! Najwyższe wartości jednak odnotowane będą w górach, a w reszcie kraju maksymalnie do 120 km/h.

Według zapowiedzi synoptyków, najgorsze warunki będą widoczne na północy oraz zachodniej części kraju. Mieszkańcy proszeni są o zachowanie bezpieczeństwa, gdyż tak porywiste wiatry mogą wywołać spore straty materialne.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT