Najnowsze informacje dotyczące jednej z najbardziej znanych i szanowanych aktorek polskiej sceny teatralnej i kinowej, Anny Muchy właśnie ujrzały światło dzienne. Kobieta zamieściła fotki i nagrania, na których wraz z przyjaciółmi celebruje urodziny ukochanego. Tort miał bardzo nietypowy kształt... O czym mowa?

Anna Mucha jest postacią znaną niemalże każdemu - zarówno młodszym, jak i starszym. Kobiecie kariera aktorska była pisana już od dziecka, ponieważ po raz pierwszy na scenie pojawiła się już w wieku 9 lat! Potem, kiedy była już dorosła kolejne propozycje aktorskie tylko narastały i było ich coraz więcej.

Celebrytka wystąpiła w największych polskich hitach kinowych, serialach oraz na deskach teatru, a swoimi umiejętnościami zaskarbiła sobie sympatię tysięcy fanów.

Prywatnie związana jest z Jakubem Wonsem, który także pracuje w tej samej branży - jest zaś reżyserem. Ostatnio wspólnie ze znajomymi świętowali urodziny mężczyzny.

Ten tort jest naprawdę wyjątkowy!

Para wraz z przyjaciółmi wybrała się do polecanej restauracji na Browarach Warszawskich, gdzie serwowane były dla gości pyszne dania, a wszyscy szaleli na parkiecie. Największym zaskoczeniem jednak był tort, którego kształt do złudzenia przypominał... buta, a dokładnie kultowy model Nike Jordan! Czy to oznacza, że ukochany aktorki jest fanem tego modelu obuwia?

Tort / instagram: taannamuchaJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT