Najnowsze nagranie, które zostało opublikowane na kanale Izabeli Janachowskiej może zaskoczyć naprawdę sporo osób. Celebrytka zebrała się na niezwykle szczere wyznania. Postanowiła odpowiedzieć na niewygodne pytania od fanów - o co pytali?

Izabela Janachowska jest postacią znaną szerszemu gronu odbiorców dopiero od kilku lat, choć z show – biznesem związana była od dawna. Kobieta zawodowo zajmowała się tańcem, a jej debiut na szklanym ekranie miał miejsce w programie “Taniec z Gwiazdami”.

Niestety, kontuzja kolana spowodowała, że musiała pożegnać się z tańcem, lecz z racji, iż rozpoczęła własny program telewizyjny o tematyce ślubnej, została w świecie show – biznesu. Przez ostatnie kilka lat popularność kobiety mocno wzrosła, zatem nic dziwnego, że ma tysiące fanów.

Ostatnio postanowiła odpowiedzieć na różne, niewygodne pytania, których zazwyczaj w mediach się unika. O co pytali fani?

Odpowiedzi mogą zaskoczyć!

Fani pytali o przeróżne rzeczy – na przykład o najdziwniejszą część ciała celebrytki czy fakt posiadania blizn. Jedna z historii dotyczących śladów na ciele przyprawia o ciarki...

- Pod blokiem, w którym mieszkaliśmy, był mały plac zabaw z piaskownicą i zjeżdżalnią. Ona była zepsuta, wystawał z niej jakiś drut, ale nic sobie z tego nie zrobiłam i po prostu zjechałam, ale utknęłam, zawisłam na tej nodze na drucie, do góry nogami ze zjeżdżalni zwisałam. (…) moi rodzice byli przerażeni. - wyznała.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT