Najnowsze fotografie, które raz po raz publikowane są w mediach społecznościowych córki jednego z najpopularniejszych raperów na świecie, Eminema robią prawdziwą furorę. Fani są niesamowicie zachwyceni sylwetką kobiety – te fotki są odważne, ale z klasą. Jak wygląda córka artysty oraz ile ma lat?

Eminem, a właściwie Marshall Bruce Matters III jest postacią znaną niemalże wszystkim – jego ponadczasowe utwory są lubiane zarówno przez starszych, jak i osoby należące do młodszych pokoleń.

Mężczyzna na scenie muzycznej zadebiutował już w latach 90. Ubiegłego wieku, lecz jego twórczość w dalszym ciągu pozostaje lubiana przez miliony ludzi na całym świecie. Mimo iż Eminem od kilku lat nieco odsunął się w cień, to jednak jego popularność nie maleje – w dalszym ciągu jest obiektem zainteresowania zarówno mediów, jak i fanów.

Prywatnie związany był z Kimberley Anne Scott, z którą doczekał się córki Hailie Jade Mathers – dziewczyna przyszła na świat w roku 1995, zatem aktualnie ma już 27 lat. Jak wygląda?

Śmiałe fotografie robią w sieci prawdziwą furorę!

Hailie Jade Mathers może poszczycić się niezwykle kobiecą sylwetką, którą chętnie eksponuje na odważnych fotkach. Fani nie mogą oderwać wzroku i jednogłośnie uważają, że jest niesamowicie atrakcyjną kobietą. Czy mają rację?JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT