Długo skrywane informacje dotyczące jednego z popularniejszych wówczas osobistości polskiego show – biznesu właśnie trafiły do mediów. Niegdyś wielki gwiazdor, dziś mało kto o nim pamięta. Czym aktualnie zajmuje się Rudi Schubert ze “Śpiewających fortepianów”? Fani są bardzo ciekawi jego życiorysu!

Rudi Schubert to postać, która znana jest przede wszystkim przez osoby należące do starszego pokolenia. Mężczyzna zasłynął w show – biznesie dzięki stworzeniu takich hitów, jak “Monika - dziewczyna ratownika” czy “Córka rybaka”.

Kiedyś wielka gwiazda, dziś... mieszka na wsi!

Największą rozpoznawalność zaś przyniosła mu rola prowadzącego kultowe show “Śpiewające fortepiany”, które oglądane było przez tysiące Polaków przez wiele lat. Ostatni raz w mediach pojawił się w roli jurora programu “Jak oni śpiewają” - było to w roku 2009 i właśnie wtedy Schubert postanowił zrezygnować z życia publicznego.

- Uciekłem z mediów. Przestały mnie interesować w momencie, kiedy zaczęły ingerować w moją prywatność. Nie lubię, kiedy maszyna przypomina mi, że powinienem coś zrobić. Zrezygnowałem całkowicie z mediów społecznościowych. Nie mam już Facebooka i nie będę miał – wyznał.

Co robi teraz? Okazuje się, że wraz z rodziną wyprowadził się na wieś na Kaszubach, gdzie prowadzi własne gospodarstwo agroturystyczne i przyjmuje gości!JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT