Całkiem nowe, przykre wieści wprost z rodziny jednej z najbardziej popularnej i szanowanej aktorki w Polsce, Barbary Kurdej – Szatan. Okazuje się, że prywatnie wraz z rodziną przeżywają bardzo ciężki czas. Mąż aktorki trafił do szpitala. Co takiego się stało?

Barbara Kurdej – Szatan należy do grona najbardziej znanych aktorek w kraju. Jej nazwisko znają niemal wszyscy, a swoją rozpoznawalność zawdzięcza udziałowi w reklamach sieci komórkowej. Dzięki temu jej kariera nabrała tempa i zaczęła otrzymywać kolejne, coraz poważniejsze propozycje aktorskie.

W ostatnich miesiącach aktorka była w jeszcze większym stopniu obiektem zainteresowań mediów i społeczności po tym, jak rozpętała się wokół niej afera. Kobieta w ostrej wypowiedzi powiedziała, co myśli o Polskiej Straży Granicznej.

Kiedy już dym niemalże opadł, okazuje się, że na horyzoncie pojawił się kolejny problem – tym razem prywatnie.

Rafał Szatan trafił do szpitala!

Mąż aktorki będzie miał przeprowadzoną operację kolana, po czym czeka go długa rehabilitacja. Okazuje się, że kilka lat temu miał wypadek podczas gry aktorskiej, przez co ucierpiał jego staw.

- To dość poważna operacja kolana, bo rozsypało się całkowicie, więc na jakiś czas będę musiał przerwać granie na scenie musicalowej. Czeka mnie około sześć tygodni leżenia i chodzenia tylko o kulach, a potem walka i powrót do chodzenia i jakiejś sprawności, a dopiero później powoli do pracy w teatrze - wyznał.