Skrywane dotychczas informacje o życiu prywatnym jednego z najlepszych polskich aktorów, Piotrze Polk właśnie ujrzały światło dzienne. Mężczyzna nie kryje pełni szczęścia u boku Joanny Gajewskiej. Kim jest żona aktora? Niewiele o niej wiadomo!

Piotr Polk bez wątpienia należy do grupy najbardziej cenionych i utalentowanych polskich aktorów. Mężczyzna zyskał ogromne grono fanów już od pierwszego momentu pojawienia się na deskach teatru, a także ekranach telewizorów - a miało to miejsce już w latach 80 ubiegłego wieku! Od samego debiutu aktorskiego kariera Piotra Polk rozwijała się niezwykle dynamicznie, a dziś na jego koncie można doliczyć się kilkudziesięciu ról w kultowych filmach, serialach czy spektaklach teatralnych. Ponadto, aktor dubbinguje także filmy zagraniczne.

Prywatnie szczęście w miłości odnalazł dopiero za trzecim razem, gdyż jego dwa poprzednie małżeństwa rozpadły się z różnych powodów. Z obecną żoną, Joanną Gajewską związany jest od roku 2015 i jak wynika z jego wypowiedzi, są ze sobą niezwykle szczęśliwi. Kim jest żona artysty?

Kim jest Joanna Gajewska?

Okazuje się, że aktualna żona Piotra Polk była jego menadżerką od czasu otrzymania roli w serialu “Ojciec Mateusz”. Po kilku latach współpracy między parą narodziło się większe uczucie, które sfinalizowane zostało skrywanym długo ślubem - oficjalna informacja została bowiem przekazana dopiero 3 lata po ceremonii.

Piotr Polk / screen yt