Najnowsze informacje dotyczące jednej z najpopularniejszych dziennikarek w kraju, Danuty Holeckiej właśnie ujrzały światło dzienne. Ostatnio na jaw wyciekło całkiem nowe oblicze prezenterki Telewizji Polskiej. Dziennikarki w tym wydaniu jeszcze nikt nie widział!

Danuta Holecka to bez cienia wątpliwości jedna z najbardziej znanych i szanowanych dziennikarek Telewizji Polskiej od wielu lat. Od samego debiutu na szklanym ekranie, czyli od ponad osiemnastu lat Holecka zdobyła zaufanie i uznanie zarówno ze strony fanów, jak i kolegów i koleżanki z pracy. Od początku kariery również związana jest ze stacją TVP, a jej kariera dziennikarska nieustannie pnie się do góry.

Gwiazda uważana jest za urodzoną dziennikarkę, choć mało kto wie, że tak naprawdę... nie posiada wykształcenia w tym kierunku! Pokazuje więc, że każdy może piąć się po szczeblach wymarzonej kariery, jeśli bardzo tego chce. W roku 2019 dziennikarka awansowała na stanowisko kierownika redakcji.

Ale przemiana! Takiej jej jeszcze nikt nie widział!

Danuta Holecka od dawna kojarzona jest z krótką fryzurą nie sięgającą ramion – jest to tak zwany “bob”. Ostatnio jednak postanowiła nieco zaszaleć i podczas najnowszego wydania “Wiadomości” pojawiła się w innej fryzurze. Dziennikarka miała lekko rozjaśnione i spięte w kucyk włosy, a także grzywkę.

Danuta Holecka/ pudelek.pl