Całkiem nowe fotki, które raz po raz zostają publikowane w mediach społecznościowych jednej z najbardziej rozpoznawalnych osobistości polskiego show – biznesu, Esmeraldy Godlewskiej robią w sieci prawdziwy szał. Kobieta oficjalnie rozpoczęła wielką przemianę. Efekty metamorfozy publikuje skrupulatnie w sieci. Fani są pod wrażeniem! O czym mowa?

Esmeralda Godlewska, a w zasadzie Monika Godlewska, bo tak brzmi jej prawdziwe imię jest postacią znaną niemalże wszystkim. Kobieta zdobyła rozpoznawalność w sieci kilka lat temu dzięki filmikom na platformie YouTube, gdzie wraz ze swoją siostrą wykonywały covery znanych utworów.

Z racji, iż kobiety nie posiadają talentu wokalnego ich nagrania momentalnie zyskały tysiące wyświetleń, a ich postacie owiane są do dziś sporą kontrowersją. Mimo to jednak – poza gronem przeciwników jest także wielu sympatyków kobiet, którzy chętnie śledzą siostry w sieci.

Ogromna metamorfoza właśnie się rozpoczęła!

W zeszłym roku Esmeralda Godlewska nieco przybrała na wadze, lecz skrzętnie ukrywała swoje krągłości. Ostatnio przyznała się jednak, że w najgorszym momencie ważyła 80 kilogramów. Postanowiła to zmienić i właśnie rozpoczęła swoją przemianę pod okiem trenera. Po dwóch tygodniach już ubyły jej 3 kilogramy!

- Dzisiejsze pomiary dodały mi jeszcze większej motywacji. W 2 tygodnie –3kg. I aż 8 cm w obwodzie. A to dopiero początek… - wyznała zadowolona.