Najnowsze informacje dotyczące rodziny jednej z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych aktorek w Polsce, Nataszy Urbańskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że kobieta wraz z mężem ostatnio przyłapali córkę na gorącym uczynku. Rozważają wprowadzenie pewnych ograniczeń... O co tu chodzi?

Natasza Urbańska oraz jej mąż, Janusz Józefowicz od wielu lat należą do grona najbardziej popularnych i medialnych małżeństw w polskim show – biznesie.

Od początku ich relacja wzbudzała wiele emocji i kontrowersji – nie tylko ze względu na sporą różnicę wieku między zakochanymi (18 lat), ale także dlatego, że młodziutka wówczas Natasza wkroczyła do świata aktorskiego dzięki mężczyźnie. Mimo wszystkich plotek jednak udowodnili, że łączy ich prawdziwe uczucie i nadal są razem szczęśliwi.

Para doczekała się córki Kaliny, która ma już trzynaście lat. Mimo iż próbują wychowywać ją najlepiej, jak potrafią ostatnio przyłapali nastolatkę na łamaniu ustalonych zasad.

Czy wprowadzą jakieś kary?

Jak przyznała Natasza Urbańska w jednym z udzielonych wywiadów, aktualnie starają się wpoić córce, że jej priorytetem jest nauka i nie starają się na siłę wprowadzać do świata show biznesu. Wręcz przeciwnie, chcą, aby córka jak najdłużej się w nim nie pojawiała. Okazuje się jednak, że młoda dziewczyna chyba chciałaby być rozpoznawalna jak rodzice, gdyż zaczyna być coraz bardziej aktywna w sieci i organizuje relacje live. Podczas ostatniego rodzice natychmiast nakazali jej przestać - czy to oznacza wprowadzenie ograniczeń w domu?