Najnowsze informacje dotyczące jednej z najbardziej popularnych i lubianych w Polsce dziennikarek, Anny Wendzikowskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Opublikowane przez reporterkę fotki na jej mediach społecznościowych zrobiły prawdziwy szał. Gwiazda pokazała, jak celebrowała urodziny starszej z córek. Okazało się, że impreza trwała... aż dwa dni!

Anna Wendzikowska bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej znanych i szanowanych dziennikarek w kraju. Kobieta uzyskała sympatię ze strony fanów od pierwszego momentu pojawienia się na ekranach telewizorów, a jej debiut miał miejsce w roku 2007, kiedy to została reporterką popularnej śniadaniówki “Dzień Dobry TVN”. Jej rola w owym programie obejmowała - oraz obejmuje do dnia dzisiejszego – przeprowadzanie wywiadów z największymi gwiazdami w zagranicznym show – biznesie. Kobieta rozmawiała między innymi z Ryanem Goslingiem czy Angeliną Jolie.

Prywatnie kobieta miała kilku partnerów, z którymi owocami miłości są dwie córeczki: 7- letnia Kornelia oraz 3 – letnia Antonina. Starsza z nich właśnie celebrowała swoje urodziny.

Impreza trwała aż dwa dni!

Mimo iż Anna Wendzikowska nie ma partnera, idealnie sprawdza się w roli samotnej mamy. Swoim pociechom zapewnia wspaniałe atrakcje na przykład takie, że urodziny jej córki trwały dwa dni - miała więc dwa torty i zupełnie inne atrakcje każdego dnia! Fani są zachwyceni.