Najnowsze informacje dotyczące jednej z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej, Majki Jeżowskiej właśnie pojawiły się w mediach. W rodzinie artystki panuje wielka radość! Piosenkarka wkrótce zostanie babcią. Imię, jakie zostało wybrane dla dziecka nie przypadło jej jednak do gustu... Czy rodzice postanowią jednak nadać niemowlęciu inne imię?

Majka Jeżowska jest postacią, której nie trzeba szeroko przedstawiać. Gwiazda muzyki od wielu lat cieszy się ogromną, niegasnącą sławą oraz sympatią ze strony fanów. Mimo iż szczyt kariery ma dawno za sobą, tak jednak zainteresowanie jej osobą w dalszym ciągu nie maleje.

Kobieta w roku 2020 została teściową, ponieważ jej syn Wojciech Jeżowski stanął na ślubnym kobiercu. Wkrótce para doczeka się pierwszego dziecka – wiadomo, że będzie to dziewczynka. Jednak imię, jakie rodzice wybrali dziecku, nie podoba się przyszłej babci... Dlaczego?

“To jest trochę nie fair”

Rodzice dziecka postanowili dać dziewczynce na imię Róża - po jednej z bliskich osób. Majka Jeżowska uważa, że powinni jednak zmienić ową decyzję.

- Mnie osobiście nie podoba się pomysł dawania imion po mamie, po babci. Dlatego, że ta osoba jeszcze żyje w naszej pamięci, w naszych wspomnieniach. To jest tak, jak byśmy chcieli tamtą osobę zatrzymać i wcielić w ciało tej nowej osóbki młodej. I to jest trochę nie fair. - wyznała gwiazda.