Najnowsze, zatrważające informacje dotyczące jednego ze znanych aktorów właśnie ujrzały światło dzienne. Popularnego artysty nie ma już pośród nas... Przemysław Gąsiorowicz grał w wielu polskich serialach, między innymi w “M jak Miłość”. To ogromna strata. Fani nie mogą w to uwierzyć...

Trudno zaprzeczyć temu, że serial “M jak Miłość” należy do grupy najbardziej lubianych, najchętniej oglądanych i kultowych produkcji polskich. Wielu aktorów, którzy zagrali w serialu niemalże automatycznie zyskali wielu fanów i uznanie wśród innych aktorów.

Jedną z takich osób był Przemysław Gąsiorowicz, który wystąpił w wyżej wymienionej produkcji, ale także w “Na dobre i na złe” czy “Na sygnale”. Zaledwie 43 – letni aktor grał jednak przede wszystkim na deskach teatru, gdyż to było mu bliższe. Od lat związany był z Teatrem im. Juliusza Osterwy w Lublinie.

Fani nie mogą w to uwierzyć

Wczoraj sam dyrektor teatru przekazał fanom wstrząsającą wiadomość. Przemysław Gąsiorowicz zginął w wypadku samochodowym. Miał zaledwie 43 lata. Fani są zszokowani, nie mogą uwierzyć w tak dużą stratę.

- Z głębokim żalem zawiadamiamy o tragicznej śmierci naszego Przyjaciela, Aktora Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie, Przemysława Gąsiorowicza. - brzmi wpis w Internecie.