Najnowsze fotografie, które zostały opublikowane w mediach społecznościowych jednej z najbardziej popularnych osobistości show – biznesu ostatnich miesięcy, Dagmary Kaźmierskiej robią prawdziwy szał! Gwiazda pokazała swoją metamorfozę - fani są pod wrażeniem. Wielu z nich już się zainspirowało, aby przejść podobną przemianę. O czym mowa?

Dagmara Kaźmierska z całą pewnością należy do tych osób ze świata celebrytów, które się albo uwielbia, albo wręcz przeciwnie – nie darzy sympatią. Wszystko to dlatego, że gwiazda ma mroczną przeszłość, która przez wiele osób nie uważana jest za powód do bycia sławnym. Inni zaś twierdzą, że kobieta przeszła sporą przemianę i teraz jest zupełnie innym człowiekiem, któremu należy się uznanie.

Jednego jednak nie można zaprzeczyć - Kaźmierska z “Królowych życia” jest osobą niezwykle odważną, barwną i szaloną, co nie raz pokazała w sieci. Ostatnio postanowiła wprowadzić pewne zmiany w swoim wyglądzie.

Mała zmiana - wielki efekt!

Kobieta z racji na to, że aktualnie przebywa w Egipcie (gdzie robi kolejny biznes) odwiedziła lokalnego fryzjera, któremu postanowiła zaufać w kwestii fryzury.

Okazało się, że miała dobrą intuicję, ponieważ mężczyzna poza poprawą kolorytu i odżywienia włosów zrobił jej przedziałek na boku, przez co gwiazda prezentuje się zupełnie inaczej. Fani są pod wrażeniem!