Całkiem nowe informacje prosto z brytyjskiej rodziny królewskiej. Księżna Kate właśnie celebruje swoje 40 urodziny. Zanim jednak zaczęto ją opisywać jako damę z klasą, kobieta sporo imprezowała, a spędzane przez nią imprezy urodzinowe znacznie odbiegały od dzisiejszego protokołu, którego musi się trzymać! Te fotki mówią same za siebie. Czy księżna wstydzi się swoich młodzieńczych wybryków? Co na to członkowie rodziny królewskiej? Koniecznie zobacz te fotki!

Księżna Kate jest jedną z najbardziej lubianych osobistości rodziny królewskiej. Brytyjczycy uwielbiają żonę księcia Williama za to, że idealnie wpasowała się w normy królewskie, chętnie ich przestrzega, a także jest wspaniałą matką oraz ma dobry kontakt z Brytyjczykami. Jest uważana za osobę ciepłą, empatyczną, o wspaniałym sercu - widać, że jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.

Dziś Royalsi mają prawdziwe powody do świętowania - księżna Kate kończy okrągłe 40 lat! Okazuje się jednak, że nie zawsze była taka statyczna i elegancka, jak dziś...

Kiedyś liczne imprezy, dziś to już przeszłość!

Nie każdy wie, ale księżna Kate uwielbiała imprezować! Niemalże każde swoje urodziny, aż do samego ślubu z Williamem spędzała w klubach nosząc modne wówczas cekiny, głębokie dekolty czy kolorową biżuterię. Kto by się spodziewał! Rodzina królewska jednak nie komentuje przeszłości księżnej.

Kate Middleton / jastrzabpost.pl