Najnowsze informacje dotyczące jednej z najbardziej popularnych i lubianych gwiazd polskiej muzyki, Justyny Steczkowskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Kobieta pojawiła się w olśniewającej kreacji na Gali Mistrzów Sportu i przyćmiła niemalże wszystkich. Większą uwagę przykuł jednak jej syn. Fanki nie mogą się napatrzeć - jednogłośnie przyznały, że młody mężczyzna prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Koniecznie zobacz te fotki!

Justyna Steczkowska jest postacią należącą do show – biznesu, której raczej nie trzeba przedstawiać. Mimo iż jej lata świetności oraz szczyt kariery ma dawno za sobą, tak jednak w dalszym ciągu pozostaje w kręgu zainteresowania mediów oraz Polaków - sama również jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pozostaje w stałym kontakcie z fanami i na bieżąco informuje o tym, co dzieje się w jej życiu zawodowym i prywatnym.

Ponadto, w dalszym ciągu także otrzymuje sporo propozycji uczestnictwa w programach rozrywkowych.

Wyglądała fenomenalnie, ale to syn przykuł większą uwagę!

Wczoraj miała miejsce wyczekiwana przez wielu Gala Mistrzów Sportu 2022. Z tej okazji na scenie pojawiło się - poza sportowcami – wiele innych gwiazd, jak na przykład Justyna Steczkowska. Piosenkarka pojawiła się tam jednak nie sama, a z przystojnym synem oraz... jego piękną wybranką - i to oni skupiali całą uwagę paparazzi!

Justyna Steczkowska / pudelek.pl