Najnowsze i niezwykle ważne informacje dla niemalże wszystkich fanów kultowej i ponadczasowej komedii “Kogel - mogel”. Kolejna, czwarta już część właśnie pojawiła się w kinach. Trzeba się spieszyć, ponieważ bilety znikają jak świeże bułeczki! Fani zastawiają się, co z Piotrusiem, który w pierwszej części był małym chłopcem? Czy aktor ponownie pojawił się w produkcji już jako dorosły mężczyzna? Prawda może zaskoczyć!

Chyba nie ma w Polsce żadnej osoby, która nie oglądałaby znanego filmu “Kogel - mogel”. Co prawda, produkcja ma swoje lata, zatem znana jest przede wszystkim starszej części widzów, lecz młodsze pokolenia także oglądają ze sporym zainteresowaniem.

Co z Piotrusiem? Prawda zaskakuje!

Po wielu latach przerwy, w roku 2019 miała miejsce premiera trzeciej części filmu, a dziś, 7 stycznia w kinach pojawiła się czwarta. Fani zastanawiali się, co takiego stało się z małym Piotrusiem z pierwszych dwóch części? Czy ten sam aktor pojawił się w nowszych produkcjach jako dorosły mężczyzna? Okazuje się, że nie, co potwierdziła Ilona Łepkowska.

- Przy trzeciej części dowiadywaliśmy się co się z nim dzieje i z tego co pamiętam on mieszka za granicą. Jego losy potoczyły się tak, że nie ma nic wspólnego z aktorstwem, z mediami. Nawet nie wiem, jak on wygląda i czy by podołał tej roli. Myśleliśmy tylko o zaproszeniu go na premierę. - wyznała.