Najnowsze i wstrząsające informacje dla wszystkich fanów popularnego serialu “Na dobre i na złe”. Jednej z najbardziej znanych i szanowanych aktorek nie ma już pośród nas... Teresa Aksinowicz Jander odeszła pozostawiając fanów w żałobie i ogromnym smutku. Ciężko w to uwierzyć!

Serial “Na dobre i na złe” emitowany jest w Polsce już od roku 1999, zatem widzowie mogą śledzić poczynania swoich ulubionych bohaterów już niemal 23 lata! Od samego początku pojawienia się w telewizji tysiące Polaków pokochało ową produkcję ze względu na bardzo ciekawą fabułę. Serial przedstawia przeróżne perypetie i przygody lekarzy, a także pacjentów ze szpitala w Leśnej Górze.

Odeszła wspaniała aktorka – to wielka szkoda dla polskiego kina

W “Na dobre i na złe” gra wielu wspaniałych aktorów i aktorek, jak Michał Żebrowski czy Marta Żmuda - Trzebiatowska. Jedną z najbardziej cenionych aktorek była także Teresa Aksinowicz Jander, która właśnie odeszła, pozostawiając rodzinę i fanów w żałobie.

Kobieta zmarła 6 stycznia 2022 roku w wieku 67 lat.

Z głębokim żalem i smutkiem chciałbym przekazać tą smutną i szokującą wiadomość ale moja kochana mama Teresa Aksinowicz Jander odeszła dziś. Razem z jej kochającym mężem Lutz Jander jesteśmy w żałobie po tej stracie. - oznajmił syn aktorki w sieci.