Całkiem nowe fotografie, które zostały opublikowane w mediach społecznościowych jednego z bardziej znanych i lubianych dziennikarzy, Krzysztofa Ibisza robią w sieci prawdziwą furorę. Celebryta szaleje na nartach z ukochaną. Fanka prezentera ostudziła emocje celebrytów zaskakującym komentarzem... Co takiego napisała? Jak zareagował prezenter?

Krzysztof Ibisz jest postacią znaną niemalże wszystkim - zarówno starszym widzom, jak i tym należącym do młodszego pokolenia. Mężczyzna ma wieloletnie doświadczenie w zawodzie dziennikarza i prezentera telewizyjnego i praktycznie od początku kariery związany jest ze stacją Polsat. Mężczyzna poza prowadzeniem wielu programów zasłynął także z tego, że niemal zawsze jest także prowadzącym na wszelkich imprezach masowych, np. Z okazji powitania nowego roku.

Tego się nie spodziewał!

Prywatnie związany jest z modelką, Joanną Kudzbalską, z którą w zeszłym roku wziął ślub. Aktualnie para przebywa na nartach w malowniczych rejonach. Dziennikarz zapytał fanów, czy lubią narty, na co jedna z Internautek odpowiedziała, że nie, ponieważ od urodzenia porusza się na wózku inwalidzkim. Słowa te niezwykle mocno poruszyły samego prezentera, który osobiście odpowiedział fance, że bardzo mu przykro z tego powodu.