Jaki będzie nowy rok dla Beaty Kozidrak? Przepowiednia znanej tarocistki dla gwiazdy wszystko wyjaśnia. Co takiego czeka artystkę po ostatnich, głośnych i nieprzyjemnych przejściach? Czy przepowiednia jasnowidzki się sprawdzi?

Wizerunek Beaty Kozidrak, który przez wiele lat kariery utrzymywał się najwyższym poziomie, a sama artystka była ogromnym autorytetem dla tysięcy osób w ostatnich miesiącach został mocno nadszarpnięty. Wszystko to za sprawą głośnej afery, w której to okazało się, że piosenkarka prowadziła samochód będąc pod wpływem alkoholu.

W związku z tym zapadł wyrok, lecz gwiazda dowołała się do niego uznając, że ów wyrok nie jest sprawiedliwy.

Wszystkie te wydarzenia sprawiły, że wielu fanów odwróciło się od Beaty Kozidrak, lecz ci, którzy zostali obawiają się o jej dalszą karierę. Jak zatem będzie?

Znana tarocistka przepowiedziała przyszłość piosenkarce

Tarocistka i numerolog Agnieszka Skrzypczuk przepowiedziała, że najbliższy czas może być dla Beaty Kozidrak trudny, lecz ona poradzi sobie z każdą przeciwnością losu.

- To mocna kobieta, która wie czego chce i musi przeczekać najgorszy moment. Jest w królowej mieczy, więc będzie o coś walczyć. Nie wiem czy o dobre imię czy o majątki, ale karty pokazują, że będzie walczyć. Widzę światło w tunelu (...). Ale pani Beata musi w to wszystko włożyć jeszcze sporo energii. - powiedziała wróżka.