Najnowsze informacje dotyczące żony jednego z popularniejszych skoczków, Kamila Stocha właśnie ujrzały światło dzienne i mogą zaskoczyć naprawdę sporo osób! Ewa Bilan – Stoch w szczerej wypowiedzi o swojej popularności, a także o... ulubionym rodzaju alkoholu! “Każdy ma wybór jaką drogą chce podążać”. Co takiego powiedziała?

Ewa Bilan – Stoch jest postacią, którą niemalże każdy zna. Żona najpopularniejszego i najbardziej wybitnego polskiego skoczka ostatnich lat nie pojawia się jednak często w mediach, a o jej poczynaniach zawodowych i prywatnych niewiele osób wie.

Ta wypowiedź może zaskoczyć!

Okazuje się, że kobieta celowo broni swojej prywatności i nie zależy jej na tym, aby być znana.

- (...) nie mam potrzeby, by dzielić się niektórymi rzeczami. Mogę o nich porozmawiać przy herbacie z przyjaciółmi, lecz niekoniecznie z mediami, by jeszcze potem słuchać, co inni mają na ten temat do powiedzenia. Każdy ma wybór, jaką drogą chce podążać. - powiedziała Ewa Bilan – Stoch w jednym z wywiadów.

Fani są zachwyceni jej postawą, ponieważ mało kto nie chce być sławny. W związku z minionymi Świętami i Sylwestrem dostała także pytanie o to, czy spożywa alkohol oraz jaki jest jej ulubiony. Żona skoczka bez wahania wyznała, że uwielbia czerwone wino.