Całkiem nowa fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych Igi Lis robi w sieci prawdziwy szał. Młoda celebrytka już od kilku lat w Nowy Rok dodaje fotkę z ukochanym – to już stało się tradycją! Fani są zachwyceni, a niektórzy sami już wiedzą, że 21 – latka opublikuje takie zdjęcie i każdego roku wyczekują jej z niecierpliwością. Jakie zdjęcie dodała tym razem?

Iga Lis jest postacią, którą być może nie każdy zna. Córka popularnego dziennikarza Tomasza Lisa oraz prezenterki Kingi Rusin już kilka lat temu próbowała swoich sił w show – biznesie. Kobieta jednak w odróżnieniu od swoich rodziców postawiła na modeling. Mimo iż była rozpoznawalna ze względu na swoich znanych rodziców, tak jednak wejście w świat gwiazd nie przyniosło jej aż takiej ogromnej popularności.

Zdecydowanie większy rozgłos przyniósł jej głośny związek z artystą Taco Hemingwayem, z którym młoda kobieta jest już kilka lat. Mimo różnicy wieku stanowią niebywale zgraną parę i prezentują się naprawdę pięknie.

Kolejny rok, kolejne wspólne zdjęcie!

Iga Lis od samego początku związku w Nowy Rok, 1 stycznia publikuje wspólne zdjęcie pary z minionego roku. Stało się to już tradycją, a wczoraj po raz kolejny dodała zdjęcie z partnerem. Fani są zachwyceni!