Don Vasyl od wielu lat obecny jest na polskiej scenie muzycznej, a jego muzyka nieustannie podbija serca szczególnie starszych słuchaczy. Również na jego koncertach pojawia się sporo publiczności. Ostatnio jednak muzyk zrobił coś, co bardzo mocno zaimponowało jego fanom!

Niesamowity gest muzyka!

Jak podaje portal o2, ostatnio media rozpisywały się na temat niecodziennego gestu Don Vasyla. Okazuje się bowiem, że muzyk przyjął pod swój dach potrzebującego, bezdomnego mężczyznę. Pan Andrzej otrzymał niezbędną pomoc i ciepły kąt!

Co więcej, ostatnio dowiedzieliśmy się, że nie była to przypadkowa jednorazowa sytuacja. Don Vasyl postanowił pomóc na nieco większą skalę i obecnie w jego domu zamieszkało pięć bezdomnych osób!

Dobro do nas wraca!

- Nie mogłem inaczej zrobić, przecież to brat, Polak – zaznaczył Don Vasyl podczas jednego z wywiadów, którego udzielił.

Niezwykle wzruszający jest natomiast fakt, że osoby, które otrzymały pomoc od znanego muzyka są mu niezwykle wdzięczne i starają się pomagać jak mogą. Sam Don Vasyl podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Pomponik wyznał, że jeden z mężczyzn jest złotą rączką, inny jest specjalistą w budowach domów, a trzeci zna się na naprawie taborów. Jak zatem widać, dobro wraca!