"Pomponik" podaje, że 71-letni Don Vasyl nawiązał współpracę z Marcinem Najmanem, do którwgo należy federacja MMA VIP. Po obejrzeniu krótkiego nagrania na YouTube, wielu się zaniepokoiło, że senior stanie na macie...

Plotki o walczącym Don Vasylu po pojawieniu się pewnego nagrania wideo

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marcin Najman (@marcin.najman)

Sportowiec Marcin Najman to polski pięściarz oraz zawodnik mieszanych sztuk walki MMA. Mężczyzna czynnie promuje boks, co świetnie mu idzie jako medialnej osobowości.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marcin Najman (@marcin.najman)

Gdy zadebiutował w boksie zawodowym w 2001 roku, wszyscy pokładali nadzieję w "młodej krwi", jednak zawodnik poniósł porażkę w 2008 roku z Andrzejem Wawrzykiem. Cóż zatem będzie porabiał 71-letni Don Vasyl podczas trwania podpisanego kontraktu z pięściarzem Marcinem Najmanem?

Nagranie, jakie pojawiło się na platformie YouTube ukazuje dość dwuznaczną i szczątkową informację na temat debiutu Don Vasyla.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marcin Najman (@marcin.najman)

Wielu mogło pomyśleć, że senior stanie na macie do walki, ale prawda jest nieco bardziej realna. Okazuje się, że Don Vasyl będzie robił to, co potrafi najlepiej i jako muzyk, wystąpi podczas gali MMA. Potwierdził to podczas rozmowy z serwisem "Plejada" - To jest żart. Będę na gali, ale będę tam śpiewał.

Zanim jednak wielu internautów zorientowało się, że Marcin Najman i muzyk Don Vasyl stroją sobie żarty, pojawiło się sporo komentarzy zdradzających niedowierzanie, sarkazm i żarty z podeszłego jak na walki MMA wieku piosenkarza Don Vasyla.

YouTube/MMA-VIP

Co o tym sązicie? Dalibyście się nabrać na półsłówka zawarte w filmie?

O tym się mówi: RCB alerty dla sporej części kraju. Warunki atmosferyczne nie będą nas rozpieszczać

Zerknij tutaj: Niewyobrażalne skutki wczorajszych ulew. Wiele polskich ulic zamieniło się w rwące rzeki. O czym mowa