Z każdym dniem zbliżamy się do końca roku. Dla wielu osób jest to czas, aby podsumować wszystko to, co wydarzyło się dotychczas. Wiele planuje natomiast działania na kolejny rok i zastanawia się, jak będzie on wyglądać.

Co czeka nas w przyszłym roku?

Jak podaje portal Interia, w ostatniej rozmowie z dziennikarzami portal Astroweb, swoje przewidywania na temat 2022 roku wyjawił jeden z jasnowidzów – Adam A. Okazuje się, że wizjoner nie ma najlepszych wiadomości zarówno dla Polski, jak i dla całego świata.

Nie da się ukryć, że Adam A. Jest zaniepokojony sytuacją finansową na świecie, a także tym, co dzieje się z klimatem. Jasnowidz zaznaczył, że rok 2022 będzie obfitował w większą niż dotychczas aktywność wulkanów oraz wzmożone trzęsienia ziemi. Jak dodał, najbardziej zagrożone katastrofami naturalnymi będą Stany Zjednoczone.

Czy mamy powody do niepokoju?

Co więcej, wizjoner wyznał, że w związku z nieustannie rosnącą inflacją w wielu miejscach świata postępować będzie bieda.

- Jeden ze wschodnich sąsiadów Polski doświadczy w 2022 roku rewolucyjnej zmiany politycznej. Dojdzie do krwawych starć na ulicach wielu miast, ale sytuacja szybko się uspokoi i nie wpłynie negatywnie na nasz kraj – zaznaczył Adam A. podczas rozmowy.

Jasnowidz zabrał także głos na temat działań wojennych, o których mówi wiele innych wizjonerów. Jak wyznał Adam A., w przyszłym roku nasz kraj faktycznie będzie miał napięte stosunki z Rosją, jednak finalnie nie wyniknie z tego żaden zbrojny konflikt.

Jak informował portal "Życie Polska": NIEUSTANNE PODWYŻKI POWODUJĄ NIESAMOWICIE TRUDNĄ SYTUACJĘ W ŻYCIU WIELU OSÓB. JEDNA Z KOBIET JEST ZAŁAMANA RACHUNKIEM ZA PRĄD

Przypomnij sobie: BEATA TADLA ZASKOCZYŁA SWOIM OBSERWATOROM PORUSZAJĄCYM WYZNANIEM. DZIENNIKARKA OTWORZYŁA SIĘ NA TEMAT NIESAMOWITEGO DOŚWIADCZENIA. BYŁ TAM KSIĄDZ

Portal "Życie Polska" pisał również: DOROTA GARDIAS POINFORMOWAŁA WSZYSTKICH O STANIE SWOJEGO ZDROWIA. POGODYNKA ZMAGA SIĘ Z CIĘŻKĄ CHOROBĄ. GWIAZDA WŁAŚNIE ODEBRAŁA WAŻNE WYNIKI BADAŃ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PORAŻAJĄCA SYTUACJA W SZPITALU W POLSCE. CHODZI O 1,5-ROCZNEGO CHŁOPCA, KTÓREGO LEKARZE WYPISALI DO DOMU. RODZICE NIE MOGĄ SIĘ POGODZIĆ ZE STRATĄ