Mała Natalia została tylko z ojcem, który starał się jak najlepiej wychować swoją córeczkę i przekazać jej miłość do muzyki. Po latach Natalia Kukulska zdecydowała się powiązać swoją karierę z muzyką, a niedawno podzieliła się ze swoimi fanami niezwykłymi informacjami. Wszyscy są zaskoczeni.

Natalia Kukulska jest córką słynnej piosenkarki Anny Jantar, która zginęła w katastrofie lotniczej w 1980 roku. Wtedy mała Natalia miała zaledwie 4 lata. Jednak to nie przeszkodziło w zamiłowaniu Natalii muzyką i już po jakimś czasie dziewczyna zdecydowała związać swoją przyszłość z muzyką, podobnie jak mama. Niedawno Natalia Kukulska podzieliła się z fanami informacją – piosenkarka szykuje wielką niespodziankę.

Natalia Kukulska z mamą Anną jantar, screen Google

Tragiczne dzieciństwo Natalii Kukulskiej

Kiedy Natalia miała 4 lata, jej matka, piosenkarka Anna Jantar, zginęła w katastrofie lotniczej na warszawskim Okęciu. Córka Anny czekała wtedy z babcią na przylot Jantar ze Stanów Zjednoczonych i nawet nie podejrzewała, że już nigdy nie zobaczy swojej mamy. Niewątpliwie tragedia rodzinna miała wielki wpływ na dalsze losy Natalii, która, podobnie jak mama, postanowiła powiązać swoje życie z muzyką – została piosenkarką.

Natalia Kukulska, screen Google

Natalia Kukulska na scenie jest już od lat, jednak ciągle nie może odetchnąć z ulgą. Fani Anny Jantar oczekują od dziewczyny, aby wykonywała jej utwory, co, szczerze mówiąc, blokuje rozwój Natalii jako samodzielnej piosenkarki ze swoją własną twórczością.

Natalia Kukulska pożegna się z cieniem mamy

W tym roku przypada 70. rocznica urodzin i 40. rocznica odejścia Anny Jantar. Z tego też powodu Natalia Kukulska postanowiła oficjalnie pożegnać się z przeszłością – zorganizuje projekt pod tytułem „Życia mała garść”. Piosenkarka ponownie pojawi się na scenie, aby uczcic pamięć swojej mamy, jednak tym razem na fanów czeka niespodzianka.

Natalia Kukulska, screen Google

Piosenkarka Natalia Kukulska postanowiła, że nie tylko wykona uteory swojej mamy, ale także zaśpiewa z nią w duecie. Wszystko to dzięki możliwościom technologicznym. Uwielbiana piosenkarka milionów Polaków Anna Jantar będzie obecna na scenie razem z córką, a między utworami przeprowadzony zostanie wywiad, na podstawie archiwalnych materiałów.

– To będzie niespodzianka! Jestem bardzo ostrożna, ponieważ ja już zrobiłam taki hołd dla mamy – mówi Natalia. - Trochę uważam ten temat za zamknięty. Utwory będą przeplatane rozmową z moją mamą, którą ja przeprowadzę. Zostawiła po sobie mnóstwo wypowiedzi, to będzie zaskakujące – zdradziła Natalia Kukulska.

Jak informował portal „Wiesz”: Media obleciały zaskakujące informacje o Małgorzacie Rozenek-Majdan. Mało kto się tego spodziewał

Przypomnij sobie: Cichopek zadebiutowała w roli prowadzącej „Pytania na śniadanie”. Co na to Macedamian Girl

Portal „Wiesz” pisał również: Rząd postanowił o zakazie lotów w 46 krajach. Ważna informacja dla osób podróżujących