Niedawno w mediach pojawiły się zaskakujące informację na temat Rozenek, nikt się tego nie spodziewał.

Perfekcyjna Pani Domu na początku lata została po raz kolejny mamą synka Henryka. Mimo że jest bardzo przywiązana do maluszka, zadeklarowała, że jest gotowa do powrotu do pracy na telewizji. Jednak nie tak dawno w mediach pojawiły się informacje na temat Małgorzaty Rozenek, które zadziwiły jej fanów.

Małgorzata Rozenek z synem, screen Google

Małgorzata Rozenek w nowej roli?

Mimo że jest mamą małego dziecka, Małgorzata Rozenek nie planuje rezygnować ze swojej kariery na telewizji, a wręcz przeciwnie, poinformowała, że jak najszybciej chce wrócić do pracy. Prawdopodobnie idolka wielu osób zabłysnie w nowej roli.

Od razu po tym, jak Kinga Rusin zrezygnowała z pracy w programie „Dzień Dobry TVN” Perfekcyjna Pani Domu ze swojej strony zadeklarowała, że już jest gotowa i chce wrócić do pracy w telewizji. Oprócz tego, Małgorzata Rozenek przyznała także, że pragnie poprowadzić program DDTVN razem ze swoim mężem Radosławem Majdanem. O tym napisała w swoim Instagramie: „Moglibyśmy razem z Radziem być parą prowadzących”.

Małgorzata Rozenek nową prowadzącą DDTVN?

Jak się okazało, producenci „Dzień Dobry TVN” prawdopodobnie zwrócili uwagę na „zajawki” Rozenek. Pudelek.pl informuje, że Małgorzata Rozenek może zostać jedną z prowadzących śniadaniówki „Dzień Dobry TVN”.

Małgorzata Rozenek, screen Google

– Gosia również jest brana pod uwagę w wyścigu do fotela "DDTVN". W tym tygodniu Małgorzata miała bardzo ważny telefon od władz stacji. Ona sama nie ukrywa, że chciałaby się zmierzyć z tym wyzwaniem, wszystko jak zwykle rozbija się o czas, a tego u Gosi jest coraz mniej, odkąd zaczęła współpracę z TVN Style. Okazuje się, że jej instagramowy żart na temat poprowadzenia "DDTVN" w parze z Radziem padł na bardzo podatny grunt. Mimo wszystko wciąż mówimy o jednej z najpopularniejszych gwiazd stacji – pisze Pudelek.pl.

Jak informował portal „Wiesz”: Pieniądze same trafiają im w ręce: astrolodzy nazwali trzy znaki zodiaku, które wzbogacą się we wrześniu

Przypomnij sobie: Maryla Rodowicz nagrała nowy hit, będzie piosenką przewodnią serialu TVP

Portal „Wiesz” pisał również: Służby ratownicze nie są w stanie poradzić. Nadejście huraganu posiało po sobie spustoszenie