Jak podjae portal "Super Express", Rafał Bochenek i jego ukochana czekali, żeby powiedzieć sobie sakramentalne tak od kwietnia. Tak, jak wielu innym parom, na przeszkodzie stanęła im epidemia koronawirusa. Wreszcie się udało zroganizować ślub i wesele w miniony piątek. Wśród weselników nie mogło zabraknąć byłej premier, Beaty Szydło, której rzecznikiem był właśnie poseł Bochenek.

Beata Szydło dobrze bawiła się na weselu Rafała Bochenka

Rafałowi Bochenkowi i jego ukochanej Aleksandrze udało się wreszcie zrealizować marzenia o małżeństwie. Para stanęła na ślubnym kobiercu w zeszły piątek. W czasie uroczystości nie mogło zabraknąć Beaty Szydło, z którą Pan Młody wiele lat współpracował. W tym wyjątkowym dla młodej pary dniu, była premier pojawiła się w jasnej stylizacji.

Beata Szydło. Źródło: Youtube Kancelaria Premiera
Beata Szydło. Źródło: Youtube Kancelaria Premiera
Beata Szydło/YouTube @Kancelaria Premiera

Para planowała ślub na kwiecień, ale wówczas nie było możliwości zorganizowania przyjęcia i świętowania tego wyjątkowego dnia z rodziną, bliskimi i przyjaciółmi. Rafał Bochenek przyznał, że warto było przełożyć ślub o kilka miesięcy, bo "wesele było bardzo udane". Dodał, że wszystko odbyło się dokładnie tak, jak to sobie zaplanowali. Jak donosi "Super Express" była premier cieszyła się wśród gości sporym zainteresowaniem.

Przypomnijmy, Rafał Bochenek został powołany na stanowisko rzecznika prasowego rządu Beaty Szydło. Rok później został odwołany z tej funkcji. W 2018 roku z list PiS-u dostał się do sejmiku województwa małopolskiego.

Młodej Parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

To też może cię zainteresować: Żona Dariusza Szpakowskiego komentuje skandal wokół znanego komentatora. Wyznała, co myśli o całej sprawie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gwiazda „Złotopolskich” ujawniła przykre okoliczności towarzyszące losowi jej bohaterki. Pojawiły się poważne zarzuty ze strony Anny Nehrebeckiej

O tym się mówi w Polsce: To bardzo smutna wiadomość! Nie ma już z nami popularnego aktora, którego pamiętamy między innymi z filmu „Sami swoi”

O tym się mówi na świecie: Porażające doniesienia o księżnej Kate i Meghan Markle! Żony książąt bardzo intensywnie poprawiają swoją urodę? Fachowcy wystawili swoje śmiałe oceny