Gdy Michał Moskal wskoczył na miejsce emerytowanej już legendy biura prezesa Barbary Skrzypek, z pewnością przekonał się, ile jest warte trzymanie pieczy nad sprawami biurowymi prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego.

Ile zarabia następca legendarnej pani Barbary Skrzypek?

Niemal od samego początku zaczął udzielać wywiadów na temat współpracy z Jarosławem Kaczyńskim, przedstawiając go w samych superlatywach. Opowiedział, że często pracuś prezes wychodzi z pracy jako ostatni, czyli wówczas, gdy przestaje być komukolwiek w biurze potrzebny. Michał Moskal zdradził też, że choć jego szef jest surowym prezesem, często wdaje się w żarciki ze współpracownikami, odwiedza ich w pokojach, by zamienić luźne słówko i jest sprawiedliwym pracodawcą.

Barbara Skrzypek swoją dyskrecją i sumienna pracą jako sekretarz biura Jarosława Kaczyńskiego, doczekała się nawet ciekawej kreacji w satyrycznym serialu "Ucho prezesa", w którym jej postać ma w wielu momentach kluczowe znaczenie.

YouTube/UchoPrezesa

Czy tak samo wspaniały na swoim stanowisku sekretarza prezesa Prawa i Sprawiedliwości jest Michał Moskal? Z pewnością się sprawdzarewelacyjnie, gdyż jego zarobki miesięczne wielu mogą przyprawić o zawrót głowy. Kto by pomyślał, że ten młody człowiek zarabia dziesięć tysięcy miesięcznie?

Ten 27-letni warszawski radny Prawa i Sprawiedliwości ma dośćduże doświadczenie organizacyjne, które zdobył działając w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, a między 2015 rokiem, a 2017 rokiem, piastował nawet stanowisko przewodniczącego.

O tym się mówi: Wykształcenie ministra zdrowia Adama Niedzielskiego ma związek ze zdrowiem? Odpowiedź może wywołać konsternację. O co chodzi

Zerknij też tutaj, aby nic Ci nie umknęło: Wiadomo czym zajmuje się teraz Krzysztof Krawczyk Junior. W sieci pojawiło się wiele mówiące nagranie. Internauci nie kryją, co o tym sądzą