Dzieląc się swoją historią na Reddicie, 28-letnia kobieta powiedziała, że ​​jej tata (48 lat) jest żonaty z kobietą, która ma zaledwie 30 lat i dlatego te dwie kobiety nigdy nie dogadają się ze sobą.

Ale w końcu nauczyły się żyć w niezwykłej sytuacji, aż pewnego dnia macocha zażartowała o uziemieniu młodszej kobiety, po czym dodała, że ​​„zdecydowanie trudno jest wychować trójkę dzieci w wieku 19 lat”.

Kobieta nie mogła powstrzymać wściekłości na ten komentarz i roześmiała się w twarz drugiej, zanim ją wyprostowała, a teraz rodzina została podzielona przez ten incydent. Co myślisz o tej sytuacji, czy kobieta przesadnie reagowała?

W oryginalnym poście kobieta powiedziała: „W zeszły czwartek moja przyjaciółka Tammy była gospodarzem imprezy pływackiej dla mamy i dla mnie, ponieważ właśnie dostała basen. „Dołożyłam wszelkich starań, aby zignorować to, że ona jest moją macochą, kiedy jesteśmy wśród tych ludzi. Nie wspomniałam o tym i ona też nie. „Wszyscy byliśmy w basenie, a kiedy wstałam, żeby iść na drinka, zapytała mnie, czy mogłabym jej kupić, żartobliwie powiedziałam „nie”. „Wszyscy się śmialiśmy, a ona powiedziała:„ są takie czasy, w których chciałabym dać ci szlaban ”. Nasi przyjaciele wyglądali na zdezorientowanych, a ona wspomniała, że ​​jest moją macochą”.

Kobieta dodała, że ​​ma dwóch młodszych braci, którzy mają po 25 lat i obaj jak najszybciej opuścili dom, a macocha uważa, że ​​również pomogła w ich wychowaniu. Kontynuowała: „Śmiałam się. Wyglądała na zaskoczoną i powiedziałam:„ Wyprowadziłam się rok po tym, jak się wprowadziłaś, a moi bracia poszli za mną, gdy skończyli 18 lat”. „Wyglądała na zranioną, ale śmiała się z tego i wymyśliła wymówkę, żeby wyjść z basenu.

Myślałam, że wszystko jest w porządku, dopóki mój tata nie zadzwonił do mnie później tego dnia, aby powiedzieć mi, że to było cholernie złe. „Powiedział, że zraniłam jej uczucia i wprawiłam ją w zakłopotanie, a ona poczuła, że„ w końcu szanowałam ją jako matkę po tylu latach przed tym ”. Potem się roześmiałam i odłożyłam słuchawkę”. Po podzieleniu się swoją historią na Reddicie, inni internauci rzucili się w obronę kobiety, mówiąc, że żona jej taty jest poza kolejnością do mówienia do niej "mamo".

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Kondolencje płyną z całego świata. Odeszła znana gwiazda sceny muzycznej. O kogo chodzi

Zerknij: Mama Michała Wiśniewskiego zdecydowała się opowiedzieć o trudnych doświadczeniach. Została zaatakowana przez swojego partnera