Gad o długości 1,6 metra najwyraźniej uciekł z mieszkania sąsiada i mógł prześlizgnąć się przez ścieki do następnego domu. Według oświadczenia, 65-letnia ofiara „odczuła uszczypnięcie w okolicy narządów płciowych” krótko po tym, jak siedziała w toalecie w swoim domu w Grazu tuż po 06:00.

Pyton sąsiada ukąsił mężczyznę "tam, gdzie słońce nie dochodzi"

źródło: YouTube

Następnie zajrzał do toalety i odkrył pytona siatkowego albinosa. Wąż podobno uciekł niezauważony z mieszkania 24-letniego sąsiada mężczyzny. 65-latek zadzwonił do funkcjonariuszy, którzy przybyli wraz z lokalnym ekspertem od gadów, który przybył, aby usunąć węża z jego kryjówki. Wezwano eksperta od gadów, aby odzyskał węża, który został oczyszczony i zwrócony właścicielowi – dodała policja w prowincji Styria.

źródło: YouTube

Policja powiedziała, że ​​mężczyzna trzymał jedenaście niejadowitych węży dusicieli i gekona w swoim mieszkaniu, w terrariach i szufladach. Staje przed nim dochodzenie w sprawie podejrzenia o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu przez zaniedbanie.

źródło: YouTube

Ofiara doznała jedynie niewielkich obrażeń i została zbadana w szpitalu, aby wykluczyć możliwą infekcję. W lipcu ubiegłego roku Niemiec został przyjęty do szpitala po ugryzieniu w język przez węża na wieczorze kawalerskim w austriackich Alpach. Lokalne władze poinformowały, że ofiara odważyła się dotknąć językiem młodej żmii zachęcona przez imprezowiczów, którzy mogli pomylić młodego węża z robakiem.


źródło: YouTube

Co o tym sądzicie? Czy trzymanie w domu takich stworzeń powinno być dozwolone?

O tym się mówi: Używane w ogrodach warzywnych są świetnym nawozem i środkiem na szkodniki. Większość ma je w kuchni

Zerknij też tutaj, to może Cię zainteresować: Monika Richardson znów wyjdzie za mąż? Doniesienia mediów powalają na kolana! Dziennikarka wyznała, że „być może jest skrajnie naiwna”. O co chodzi

Nie przegat też tego: Oliwia Bieniuk ujawniła szczegóły związku jej ojca i całej rodziny z Martyną Gliwińską. Jaki teraz wyglądają ich relacje po bolesnym rozstaniu