W 1993 roku aktor miał swój debiut na scenie Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera. Był to spektakl pod tytułem "Na szkle malonawe", a reżyserowała go Krystyna Janda. W 1993 roku też udzielił się w głosnym i bardzo znanym dramacie wojennym Stevena Spielberga pod tytułem "Lista Schindlera".

Znany, ceniony, rozchwytywany

W 1994 roku zaś, przyjęto go do obsady w znanym serialu "Fitness Club". Paweł Deląg załapałsię również na udział kilku popularnych hitach kinowych, które ugruntowały pozycję aktora w show-biznesie filmowym, telewizyjnym i teatralnym.

Ostatnimi czasy można było aktora zobaczyć w znanych serialach, jak "M jak miłość", a wcześniej w "Na dobre i na złe".

Paweł Deląg i modelka Anna Markowska są razem?

Paweł Deląg przeszedł trudne chwile i parę nieudanych związków, a pomimo to nie poddaje się w poszukiwaniach i w wierze w związek opaerty na prawdziwej miłości. Na tak zwanych "salonach" pojawiła się ploteczka, że w przeszłości miał dobić do "trzeciej bazy" m.in. z Katarzyną Skrzynecką, Patrycją Markowską, albo Bogną Sworowską, ale sam aktor nigdy nie potwierdził tych doniesień.

Wiele z tych „partnerek” nigdy nimi nie były. Jest mi miło, że taka piękna, wspaniała galeria kobiet jest mi przypisana, ale trochę więcej rozsądku, że tak powiem, w tym przypisywaniu i nie jest aż tak dobrze, jak chciałyby tabloidy – wyjawił biorąc udział w programie "Uwaga! Kulisy sławy".

Rok temu media rozdmuchały informację, że celebryta romansuje w najlepsze z Dominiką Kulczyk, jednak sam aktor nigdy nie skomentował tych rewelacji.

Pewne jest jednak to, że Paweł Deląg randkuje obecnie ze śliczną Anną Markowską, która dała się poznać widzom biorąc udział w siódmej edycji popularnego programu "Top Model".

Dowodzić tego ma zdjęcie, które 29-letnia piękność opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Para relaksuje się razem na łonie natury, separując sie od wielkomiejskiego chaosu.

Na wspólnym zdjęciu nie zachowują dystansu społecznego. Anna sączy wino, a Paweł kusi spojrzeniem, romansując z obiektywem swym uroczym uśmiechem. Anna Markowska ujawniła w opisie, że na zawsze zapamięta cudowny czas spędzony w towarzystwie Pawła. Mądrość i szczerość zamknięta w chwili z książką i winem, którą zapamiętam na zawsze. Gdzieś na środku wszechświata… – napisała Markowska.

O tym się mówi: Poruszające słowa Pawła Wawrzeckiego dotyczące jego niepełnosprawnej córki. Internauci są zdumieni tym wyznaniem

Zerknij: Znany piłkarz Lukas Podolski zasiądzie w fotelu jurora w programie typu talent show. Gdzie będziemy mogli go zobaczyć