Od wielu lat królewscy wtajemniczeni słyszą dzikie plotki, że Diana urodziła dziewczynę o imieniu Sarah, która ma teraz około 30 lat i podobno jest starsza od 36-letniego księcia Williama. Według amerykańskiego magazynu Globe , zanim poślubiła Karola w 1981 r., królowa nakazała 19-letniej wówczas Lady Dianie Spencer poddanie się badaniom ginekologicznym w celu ustalenia, czy jest w stanie urodzić dzieci, zanim może dojść do zaręczyn z następcą tronu. ogłosił. Oburzająca historia mówi, że jajeczka Diany zostały zebrane, a następnie zapłodnione spermą księcia Karola.

Pomysł, że księżna Diana nie tylko miała córkę, ale w jakiś sposób zachowała swój sekret, jest dość szalony.

Czy istnieje córka księżnej Diany?

Ale niektórzy ludzie są przekonani, że jest to jedna plotka o rodzinie królewskiej, która musi być prawdziwa. A po obejrzeniu Wywiadu z Dianą: Zemsta księżniczki mogą być skłonni zagłębić się w tę króliczą norę.

Teoria o tym, że księżna Diana i książę Karol mają potajemne dziecko, istnieje od lat. I od czasu do czasu wydaje się, że pojawia się z powrotem, w zależności od tego, ile osób nagle odkryje plotkę krążącą w Internecie. Historia jest taka, że ​​księżna Diana została zmuszona do zamrożenia niektórych jaj przed ślubem z księciem Karolem. Zostały zapłodnione, aby upewnić się, że Diana jest zdolna do rodzenia dzieci, zgodnie z plotką, ale po ślubie z księciem Karolem podobno zostały zniszczone.

Teoria głosi, że embriony nie zostały faktycznie zniszczone, a zamiast tego lekarz od niepłodności wszczepił jeden żonie, począwszy w ten sposób sekretną córkę księżnej Diany. Oczywiście nie ma dowodu na to, że ta szalona teoria jest prawdziwa. Pomysł, że jajeczka księżnej Diany zostały zamrożone przed ślubem z księciem Karolem, nie został nawet uzasadniony. Więc nie wygląda na to, że księżna Diana miała sekretną córkę.

O tym się mówi: Iga Świątek zachwyciła kolejny raz! Nasza tenisistka jest nie do pokonania! W ostatnim meczu po prostu zniszczyła swoją przeciwniczkę

Zerknij: Czy tak powinny wyglądać emerytury, które otrzymują księża? Wiele osób jest przeciwnych przekazywaniu publicznych pieniędzy na rzecz Kościoła