Tadeusz Rydzyk postanowił zdementować plotki na temat zmian w kierownictwie rozgłośni. "Alleluja i do przodu" – oto komentarz szefa Radia Maryja ojciec Tadeusza Rydzyka do faktu, że jest wysyłany na emeryturę.

Ani mu się śni przechodzić na emeryturę

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Nasz Dziennik (@nasz_dziennik)

Znany biznesmen Tadeusz Rydzyk skończył 75 lat, osiągając tym samym w ubiegłym roku kościelny wiek emerytalny. Jak podaje tygodnik ”Polityka” prowincjał redemptorystów o. Janusz Sok marzy o tym, aby zanany biznesmen celebryta dał spokój sutannie i poszedł w końcu na emeryturę. Czy jest to związane z ostatnimi sądowymi zmaganiami Tadeusza Rydzyka? Czy owawiają się, że niebawem przyniesie wstyd sutannie jako Tadeusz R.?

Tadeusz Rydzyk jednak nalega, aby pozostać czynnym, gdyż czuje się jeszcze na tyle silny, aby dalej prowadzić działalność osobiście.

Celebryta został zapytany przez dziennikarzy o emerytalne plany na przyszłość. Jego odpowiedź mogła nie spodobać się Kościołowi rzymsko-katolickiemu - Przede wszystkim w służbie Panu Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie nigdy nie ma żadnej emerytury. - Jak stwierdził, nigdzie się nie wybiera, nie zamierza odchodzić, a także dodał, że nic nie słyszał o planowanych zmianach w kierownictwie Radia Matyja - Rozum, mam nadzieję, dopisuje, a radio funkcjonuje dobrze. Mam tu wiele do zrobienia, mamy wiele planów i zamierzeń, słowem: Alleluja i do przodu! - oznajmił Rydzyk.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez naTemat.pl (@natematpl)

Co o tym sądzicie? Powinien już dać odpocząć sobie i innym?

O tym się mówi: Pomnik księżnej Diany został odsłonięty przez Williama i Harry’ego. Wszystkie oczy zwrócone były na braci. Stan ich relacji widać było jak na dłoni

Zerknij tutaj: O czym chciałby zapomnieć mąż Justyny Pochanke? Ukochany dziennikarki zmagał się z plotkami, przez które głośno było o nim w Polsce przez miesiące