Od 2004 roku Justyna Pochanke i Adam Pieczyński są małżeństwem. Zakochani poznali się w stacji TVN i połączyła ich praca. Wówczas on szefował „Faktom”, a ona była dziennikarką telewizji.

Justyna Pochanke nie widziała jednak zawodowej relacji jako przeszkody. Para jest dziś bardzo szczęśliwa, ale sam Adam Pieczyński wiele lat temu zmagał się z naprawdę skandalicznymi plotkami.

O co chodzi? O jego ówczesny związek z piękną prezenterką. Mowa o Marcie Grzywacz, która z zawodu jest prawniczką, jednak zawodowo związała się z dziennikarką. Pracowała dla radia Eska, a później dostała angaż w TVP i prowadziła znaną śniadaniówkę „Kawa czy herbata”.

Mąż Justyny Pochanke był przed laty obiektem plotek. O byłym szefie „Faktów” TVN było naprawdę głośno

Adam Pieczyński przez laty był związany właśnie z Martą Grzywacz, a Justyna Pochanke zanim poznała swojego przyszłego męża sama przeszła przez nieprzyjemny rozwód.

Marta Grzywacz w TVP dość szybko awansowała ze względu na sporą sympatię widzów i dobre samopoczucie przed kamerami. Wkrótce została główną prowadzącą głównego wydania „Wiadomości”.

Wówczas plotki rozkręciły się na dobre, gdyż wielu uznało, że mało doświadczona w pracy w mediach informacyjnych Grzywacz dostała pracę w „Wiadomościach” nie dzięki swoim umiejętnościom, a związkowi z Adamem Pieczyński, który w połowie lat 90. był redaktorem naczelnym „Wiadomości”.

Jak przekonuje serwis Super Express, z pewnością pogłoski nie były przyjemne dla samego Adama Pieczyńskiego, choć było widać, że awans dla Marty Grzywacz był zasłużony, gdyż świetnie sprawdziła się w trudnej roli.

Justyna Pochanke/Youtube @Ajin Studio

Jak informował portal "Życie PL": BEATA TADLA WYZNAŁA, ŻE MIAŁA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE. POPULARNA DZIENNIKARKA OSTRZEGA PRZED IGNOROWANIEM TYCH OBJAWÓW. SKUTKI MOGĄ BYĆ POWAŻNE

Przypomnij sobie: KORONAWIRUS NIE DAJE ZA WYGRANĄ! CZY WARIANT DELTA ZMUSI NAS DO POWROTU DO ZDALNEGO NAUCZANIA? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ PROFESOR ANDRZEJ HORBAN

Portal "Życie PL" pisał również: BYŁY METROPOLITA GDAŃSKI REALIZUJE SIĘ W NOWEJ ROLI. WIADOMO CO ROBI ABP SŁAWOJ LESZEK GŁÓDŹ PO SANKCJACH Z WATYKANU I JAKIE DOSTAJE WYNAGRODZENIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEBYWAŁA WIADOMOŚĆ DO ROBERTA LEWANDOWSKIEGO! UWIELBIANY PIŁKARZ POSTANOWIŁ PODZIELIĆ SIĘ ZE ŚWIATEM NIETYPOWYM LISTEM. AUTOREM DZIEWIĘCIOLETNI FAN