Jak podaje portal "Super Express", nie wszystkim w miłości dopisuje szczęście w miłości. Ich związku kończą się jeszcze nim dojdzie do ślubu, a jeśli już uda im się stanąć na ślubnym kobiercu, małżeństwo prędzej czy później kończy się rozwodem. Niektórzy z nas szukają przyczyn takiego stanu rzeczy w gwiazdach, które mają mieć wpływ na cechy naszego charakteru i to, jakimi jesteśy osobami. Astrolodzy są przekonani, że pewne znaki zodiaku nie zostały stworzone do małżeństwa. Których z nich to dotyczy?

Nie wszystkim pisane małżeństwo?

Astrolodzy przekonują, że znak zodiaku, który patronował dniu naszych urodzin wpływa na cechy naszego charakteru i cechy osobowości. Te z kolei przekładają się w sposób bezpośredni na relacje, jakie budujemy z innymi. Zwolennicy tej tezy przekonują, że trzy znaki zodiaku nie odnajdują się nie tylko w małżeństwie, ale także w budowaniu trwałych związków.

Nawet jeśli osoby urodzone w tych trzech znakach zodiaku powiedzą sakramentalne "tak", to losy związku nie przedstawiają się zbyt kolorowo. Z dużym prawdopodobieństwem można w ich przypadku stwierdzić, że prędzej czy później się rozwiądą. Jakie to znaki?

Astrologia/ Pixabay
Astrologia/ YouTube @ Tarocistka IRIS
Astrologia/YouTube @Tarocistka IRIS

Wodnik

Jednym ze znaków zodiaku, któremu nie po drodze z małżeństwem jest wodnik. Wodniki ponad wszystko cenią sobie własną niezależność, a związek czy ślub kojarzy mu się jednoznacznie z utratą wolności. Nawet najszczerzej zakochany Wodnik może uciec od partnerki, jeśli ta zbyt mocno będzie na niego naciskała.

Bliźnięta

Osoby urodzone w tym znaku zodiaku najbardziej przeraża myśl, że nie ma już dla nich odwrotu. Decyzja o ślubie i jej nieodwołalność budzi w nich prawdziwy lęk. Dla nich to jednoznaczny koniec z beztroskim życiem, podróżami i poznawaniem nowych osób. Jeśli jesteś w związku z Bliźniakiem musisz wykazać się sporom dawką cierpliwości.

Astrologia/ Pixabay
Astrologia/ Pixabay
Astrologia/Pixabay

Baran

Barany charaktryzuje ogromna impulsywność. Pod wpływem chwili mogą planować przyszłość z ukochaną, by po chwili zacząć się wycofywać ze swoich deklaracji. Często zdarza się im flirtować z innymi, choć raczej się nie angażują w te relacje. Barany najlepiej czują się przy osobach, które są cierpliwe i poddają się jego chęci dominowania.

Myślici, że coś w tym jest?

To też może cię zainteresować: Pomnik księżnej Diany został odsłonięty przez Williama i Harry’ego. Wszystkie oczy zwrócone były na braci. Stan ich relacji widać było jak na dłoni

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dobre wieści płyną z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Można ubiegać się o dodatek w wysokości 300 zł. Kto może skorzystać ze wsparcia

O tym się mówi: Kondolencje płynął z całej Polski. Odszedł muzyk ze znanego zespołu. O kim mowa