Radość ta szybko została zastąpiona strachem i smutkiem, gdy lekarze przekazali im smutną wiadomość - ich córka Lydia miała wodogłowie i holoproencefalię (woda w mózgu i rzadka choroba, w której dwa płaty czołowe nie mogą się rozdzielić). Diagnoza była okrutna, dziecko mogło umrzeć.

Ruth była w 20 tygodniu ciąży, kiedy lekarze odkryli stan Lydii. Poradzili jej, aby przerwała ciążę, mówiąc, że Lydia będzie żyła tylko przez kilka miesięcy i kobieta nie powinna rodzić.

- Badanie w 20. tygodniu, ktre dowiodło o tym stanie, miało miejsce tuż przed Bożym Narodzeniem.To było okropne – powiedziała Ruth.

Świadomość, że ich ukochana córka prawdopodobnie nie przeżyje, była bolesna, ale Paul i Ruth odmówili przerwania ciąży.

Kiedy Lydia się urodziła, jej głowa była spuchnięta od płynu i ważyła 11 funtów - tyle co głowa dorosłego. Lekarze powiedzieli jej rodzicom, żeby się pożegnali. Nikt jednak nie spodziewał się, że stanie sie cud. Lydia przeżyła!

– To była kolejka górska . Trzy razy w życiu powiedziano nam, że umrze, ale ona nie poddała się i żyje! Inspiruje nas wszystkich, a jej moc podtrzymuje nasze życie – powiedziała Ruth.

Podczas gdy lekarze mówili, że Lydia będzie żyła kilka miesięcy, dziewczynka podjęła wyzwanie i teraz jest szczęśliwą i słodką 4-latką.Życie nie było łatwe: Lydia musiała przejść 40 operacji i nie może siedzieć, stać lub chodzić samodzielnie.

Ruth nazywa Paula swoją skałą, pamiętając, że powiedział jej zaraz po narodzinach Lydii: „Ruth, wiem tylko, że Lydia będzie z nami przez długi czas”.

Chociaż nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, ile czasu spędzą z Lydią, rodzina docenia każdą chwilę, którą mogą spędzić razem.

- Ona jest naszym cudem - mówi Ruth.

Jak informował portal „Życiepl.com”: Lech Wałęsa nie był w stanie opanować emocji. Z jego ust padły mocne słowa. Czy były prezydent poniesie za nie odpowiedzialność

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Gwiazda „Królowych życia” podjęła ostateczną decyzję i opuszcza popularny program. Widzowie są zaskoczeni jej decyzją. Co teraz będzie robić

Sprawdź także ten artykuł: Zdumiewające informacje na temat jednego z najpopularniejszych aktorów “M jak Miłość”. Niebawem nie zobaczymy go na ekranach, to już pewne